Menu
Your Cart

Hakkımızda

Arastasoft Hakkında 

15 Yılı aşkın sektör tecrübesi ile yola çıkan Arastasoft, reel dükkanı olan veya olmayan, online satış yapmak isteyen kişi veya firmalara E-Ticaret çözümleri ve satış sonrası hizmetler konusunda destek vermek için yola çıkmış bir firmadır. Siz değerli müşterilerinin olumlu referansları ile güçlenerek yoluna devam etmektedir.


Arastasoft'un Misyonu 


  • Büyüyen E-Ticaret sektöründe; güvenli, kesintisiz ve yüksek kalitede hizmet vermek.
  • Ülke içinde E-Ticaret kullanımının ve teknik destek hizmetinin kalitesinin artmasına katkıda bulunmak.
  • E-Ticaret sektöründe, eğitimli satış ve teknik personel yetiştirilmesinde katkıda bulunmak.
  • E-Ticaret’in gücünü müşterilerine yansıtarak, en üst düzeyde fayda sağlamak.
  • E-Ticaret sektöründe satış sonrası hizmet kalitesinin arttırılması.


Neden Arastasoft İle Çalışmalısınız ?

E-Ticaret sitesi satışından öte, siz değerli müşterilerimize satış sonrası destek hizmeti vermek ve sanal mağazalarınızdan en yüksek verimi almanızı sağlamak ilk hedefimiz.

Arastasoft olarak gerek hazır E-Ticaret paketlerimiz gerekse özel konsept E-Ticaret paketlerimiz ile e-ticaret ihtiyacınızı karşılarken, profesyonel, SEO ve Sosyal Medya ekibimiz ile satışlarınızı arttırmanız için de yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Satış sonrasında, birebir veya uzak bağlantı eğitimleri ile e-ticaret sitenizin kullanımı ve nelere dikkat etmeniz konularında desteğimizi sunuyoruz. Biliyoruz ki, sanal dükkanınızın raflarını nasıl düzenlemeniz gerektiğini öğrenmeden E-Ticaret'te kısa sürede bir başarı yakalamanız çok zordur.

Bu zorlu yolculuğu keyifli bir hale getirmek ve attığınız her adımda yalnız olmadığınızı hissettirmek için siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.