Menu
Your Cart

Sık Sorulan Sorular

Arastasoft E-Ticaret paketlerinin ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ödenir. Aynı ücret 1 sene sonra yeniden talep edilmez. 1 sene sonra; güvenlik sertifikası, sunucu ücretleri vb. standart masraflar ödenerek siteniz yayına devam eder.

Kredi kartlı satış yapabilmeniz için vergi mükellefi olmanız gerekmektedir. Fakat vergi mükellefi olmadan (kapıda ödeme, banka havalesi, elden teslim vb.) ödeme yöntemleri kullanarak satış yapabilirsiniz. Vergi mükellefi olmadan satış yapmak istiyorsanız size önerebileceğimiz Arasta E-Vitrin paketidir.

Arastasoft, tahsis ettiği hiçbir E-Ticaret sitesinin satışlarından komisyon talep etmez

Arastasoft, tahsis ettiği hiçbir E-Ticaret sitesinin satışlarından komisyon talep etmez

E-Ticaret paketlerimizi vade farksız 6, vade farkı ile 12 aya kadar taksitle satın alabilirsiniz.

Arastasoft E-Ticaret ve Web Sitesi Paketleri kullanıcı dostu diye tabir edilen bir kontrol paneline sahiptir. Kısa bir eğitimden sonra bu paneli rahatlıkla kullanabilirsiniz. Danışmanlarımız eğitim sonrasında da her an yanınızda, size destek olmaya devam etmektedirler.


Tüm iletişim kanallarımızla, sitenizi en verimli şekilde kullanabilmeniz için kesintisiz destek hizmeti sağlamaktayız. Desteğimizi anlık çözümler, yerinde ya da dilerseniz uzak masaüstü bağlantısı ile eğitim tekrarı yaparak sizlere sunmaktayız.