E- ticaret sitesi kurmak belli bir uzmanlık gerektirir.  E- ticaret yazılım çalışmaları sırasında gerekli olan bilgi birikimi, deneyim ve uzmanlık gibi alanların entegrasyon sonucunda varılabilecek en üst seviyeye ulaşması gerekir.

İzmir E- ticaret firması olan Arastasoft olarak bizler E-Ticaret konusunda, katkı sağlayan çözümler gerçekleştirmekteyiz. Bunun nedeni ise üstün körü kurulmuş bir e ticaret sitesi kişilere kazanç sağlamayacağı gibi boşa vakit kaybı olarak geri döner. E ticaret sitelerinin de olmazsa olmaz belli kuralları vardır bunlardan ilki, E- ticaret sitesinin kolay kullanılabilir olmasıdır. Kolay kullanılabilen bir site, her düzeyden insana hitap edeceği için kazanç oranı da yüksek olacaktır.

Yine kullanıcıya hitap eden bir ara yüzü ile kolay yönetim paneline sahip olması E – mağazanızın her daim aktif ve hızlı kullanımı için gerekli detaylardandır. Sanal mağazalarda olmazsa olmazlardan bir tanesi de % 100 SEO uyumlu ve Google dostu bir alt yapıya sahip olmasıdır. %100 SEO uyumlu bir sanal mağazanın ziyaretçisi çok olacağı gibi ürün ve hizmetleriniz de daha fazla kişiye rahatlıkla ulaşır.

Dijital dünya artık kendini yenilemiş ve müthiş bir hıza kavuşmuştur.  Sitenizde ürün ya da hizmet satışı yapıyorsanız, ziyaretçilerin siteye girdiği anda hangi ürünün satışını yaptığınızı anında anlaması gerekir. Aksi halde ziyaretçi dakikalar içerisinde siteden uzaklaşacaktır. Bu konuda tema seçimi oldukça önemlidir.

İzmir E- ticaret Arastasoft firması olarak,  ziyaretçinin kolay anlayabileceği, sade ve fiyatların belirgin olarak gösterildiği bir tema seçimi yapmaktayız. Böylece siteniz daha verimli bir şekilde internet kullanıcılarına hizmet edecektir. Yine, bir ticari sitelerde, site ziyaretçileri ürünlerin görselleri ile daha fazla ilgilidir. Yani ürünün altına uzun uzadıya açıklama yapmak yerine müşterinin istek ve ihtiyaçlarına cevap veren açıklamalar eklenmelidir. Fotoğraflar canlı, orijinal ve ürünü anlatan tarzda seçilmelidir.  Sanal mağazada yer alan ürünlerin doğru kategoriler de yer alması da önemlidir. Böylece site ziyaretçisi çok efor harcamadan istediği ürüne kolayca ulaşabilir.


E Ticaret Hizmeti Almak İçin Bizi Tercih Etme Nedenleriniz 

İster mevcut hizmetlerinizi internet ortamına taşımak isteyin isterseniz sadece internet üzerinden satış yapmak isteyin, her iki durumda da mutlaka profesyonel yardım almanız gerekir. Hizmetlerimiz sadece İzmir’de değil tüm Türkiye için geçerlidir.

Bir E – ticaret sitesine ihtiyacınız varsa sizlere anahtar teslim E- ticaret sitesi sağlamaktayız. Üstelik site içinde yaptığımız SEO çalışmaları, tema çalışmaları gibi teknik çalışmalarla dijital dünyada tanınır bir hale geleceksiniz. Bunun yanında site sahipleri için bire bir eğitimler vermekteyiz. Yani siteyi teslim ettikten sonra da biz, sizlere her türlü uzman yardımları sunmaktayız.

Üstelik bu gibi danışmanlık hizmetlerimizden de kesinlikle ekstra ücret talep etmiyoruz. Satış sonrası desteklerimiz ile sitenizi kolayca büyütebilir ve sektördeki rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Web tasarım uzmanlarımız sizlerin her türlü sorusuna online olarak cevap vermektedir. İzmir E-ticaret ajansı, olarak ürünlerinize en uygun paketi seçmeniz de yardımcı oluyor ve sizleri bu konuda bilgi sahibi yapıyoruz.